Wykonawstwo

Instalacje CO
Klimatyzacja
Smart Home

Projekty inwestycyjne

Autoryzowany serwis

Sprzedaż

sprzedaż

Kotły

Prowadzimy sprzedaż kotłów centralnego ogrzewania. W swojej ofercie posiadamy kotły kondensacyjne gazowe, pelletowe oraz węglowe 5 klasy.

Nasze produkty dobieramy wyłącznie spośród renomowanych i cenionych na świecie marek. Jedną z nich jest WOLF, której jesteśmy autoryzowanym partnerem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim fachową obsługę, doradztwo i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pobierz Katalog
spd kolektor

Rekuperacja i wentylacja

Mianem rekuperacji określa się proces odzyskiwania energii z zanieczyszczonego powietrza przy użyciu specjalnego urządzenia – rekuperatora. Najogólniej rzecz ujmując rekuperacja polega więc na energooszczędnej wentylacji pomieszczeń: dostarczeniu świeżego powietrza z zewnątrz i równoczesnym wyciągnięciu zużytego powietrza z dużą zawartością tlenku węgla. Należy przy tym zaznaczyć, że nawiewane powietrze jest filtrowane: pozbawia się go m.in. kurzu, insektów i większych zanieczyszczeń. Dodatkowo, w miesiącach grzewczych zaciągane z zewnątrz powietrze zostaje ogrzewane.

Pobierz Katalog
spd klimatyzator

Pompy ciepła

Dzięki wykorzystaniu pomp ciepła możliwe jest skuteczne obniżenie kosztów ogrzewania. Urządzenia odbierają ciepło z otoczenia, tj. powietrza, wody lub gruntu i dostarczają je zarówno do instalacji c.o., jak i c.w.u ogrzewając wodę lub powietrze nawiewne. Do największych zalet pomp ciepła zaliczyć należy stosunkowo niskie koszty eksploatacji.

Pobierz Katalog
urządzenia co spd co

Urządzenia C.O., hydraulika i inne

W naszym sklepie sprzedajemy wszelkie niezbędne elementy, które są potrzebne do wykonania instalacji centralnego ogrzewania.

Pobierz Katalog
Pojawiły się pytania lub wątpliwości? Pomożemy!
Biuro i Sklep

Al Term
al. I Armii Wojska Polskiego 11
22-100 Chełm

Dział Obsługi Klienta

(82) 563 90 60
biuro@al-term.pl

Dział Serwisowy

(+48) 780 184 812
sebastiandelmaczynski@al-term.pl

ikona 'call me'