Pompy ciepła i klimatyzatory

Pompy ciepła i klimatyzatory

Pompy ciepła i klimatyzatory to urządzenia, które w znacznym stopniu poprawiają komfort użytkowników, dbając o zapewnianie odpowiedniej temperatury wewnątrz budynków. Pompy ciepła to rozwiązanie, które pozwalają na wykorzystanie naturalnego ciepła zmagazynowanego w otoczeniu. Klimatyzatory pozwalają na uzyskiwanie komfortu termicznego wewnątrz pomieszczeń nawet podczas silnych upałów.

Pompy ciepła – wykorzystanie energii ziemi, powietrza

Pompy ciepła to nowoczesny i ekologiczny sposób otrzymywania energii do ogrzewania budynków. Pompy ciepła efektywnie współpracują z powierzchniowymi systemami dystrybucji ciepła – popularnym ogrzewaniem podłogowym czy ściennym.

Klimatyzatory – przyjemny chłód w upalne dni

Niewiele udogodnień podnosi komfort życia w tak dużym stopniu, jak wydajne i dobrze dobrane klimatyzatory. Chociaż w naszym klimacie bardzo upalne dni zdarzają się zwykle tylko przez część lata, to możliwość sprawnego i szybkiego regulowania temperatury przyda się także wiosną i jesienią. Widać to szczególnie, gdy chodzi o pomieszczenia, które łatwo się nagrzewają – np. pokoje na poddaszu, czy takie, które znajdują się po południowej stronie budynku lub w których są duże przeszklenia.

Al-Term – szeroki wybór klimatyzatorów i pomp ciepła

Al-Term oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu pomp ciepła i klimatyzacji.