Kotły

Kotły C.O. – serce instalacji grzewczej

Sprzedajemy kotły C.O. zasilane różnymi rodzajami paliw, przeznaczone do użytku w domach jedno- i wielorodzinnych, firmach oraz obiektach użyteczności publicznej. W naszej ofercie mamy kondensacyjne kotły gazowe, a także spalające biomasę w postaci pelletu drzewnego oraz ekogroszku. Wszystkie proponowane przez nas kotły C.O. spełniają wymagania przepisów o ochronie środowiska /5 klasa/ a wiele posiada certyfikaty Ecodesign/Ekoprojekt wg Dyrektywy Parlamentu Europejskiego 2009/125/WE na zasadach określonych w Rozporządzeniu Komisji (UE) 2015/1189. Są to zatem urządzenia w pełni ekologiczne, przyjazne dla środowiska naturalnego oraz, dzięki efektywnemu spalaniu, niezwykle oszczędne w eksploatacji. Kotły C.O., potocznie, choć niepoprawnie – piece C.O., są sercem każdej instalacji służącej wytwarzaniu ciepła. Różne rodzaje opału, który można w nich stosować, dają użytkownikowi nieco odmienne korzyści, pozwalając wybrać rozwiązanie, które najlepiej zaspokaja indywidualne potrzeby.

Kotły na gaz ziemny, LPG

Kotły na gaz ziemny lub LPG zapewniają komfort użytkowania. Ogrzewanie gazem ziemnym eliminuje konieczność uzupełniania zapasu paliwa, a stosowanie gazu LPG dzięki zbiornikom o dużej pojemności ogranicza czynności z tym związane do absolutnego minimum. – nie ma tu choćby konieczności usuwania popiołu, a regulacja i czyszczenie palników stoją po stronie serwisu.

Kotły C.O. Wolf GmbH

Firma Wolf GmbH, której autoryzowanym partnerem jest Al-Term Sp. z o. o., produkuje szeroki wybór kondensacyjnych kotłów gazowych przeznaczonych do stosowania zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w większych obiektach w przypadku kotłów o średniej i dużej mocy. Jako autoryzowany partner Al-Term oferuje sprzedaż, profesjonalne doradztwo, a także wykonanie instalacji oraz serwis.